Головний біль і температура 37: що робити?

Відчуття головного болю з температурою 37 градусів – це досить поширений стан, з яким стикаються багато людей. Такі симптоми можуть виникати з різних причин, від простих перевтом і стресу до більш серйозних захворювань. Тому важливо якнайшвидше визначити причину такого стану та вжити відповідних заходів.

Головний біль при незначній температурі може бути спричинений, наприклад, перевтомою або недостатнім зволоженням організму. У цьому випадку найпростіше рішення – відпочити, випити води та добре провітрити приміщення. Однак, якщо такі заходи не допомагають чи симптоми посилюються, то, можливо, є більш серйозне джерело проблеми.

Однією з потенційних причин головного болю з невеликим підвищенням температури може бути запалення. Запалення може бути спричинене інфекцією, наприклад, грипом або застудою. У цьому випадку до головного болю можуть приєднатися й інші симптоми, такі як слабкість, біль у м'язах та нежить. Якщо у вас є підозра на інфекцію, важливо звернутися до лікаря для діагностики та призначення відповідного лікування.

СимптомиМожливі причини
Біль в головіМігрень, невралгія, підвищений артеріальний тиск
Температура 37Можливі інфекційні захворювання, запалення, початкова стадія застуди

Що, якщо температура 37 і болить голова?

Поява головного болю з підвищенням температури до 37 градусів та вище є наслідком того, що в організмі прискорюється кровотік та підвищується артеріальний тиск. Причина таких змін пов'язана із запальними процесами, спричиненими вірусними та бактеріальними інфекціями дихальних шляхів та ЛОР-органів.

Коли температура 37 це нормально?

Температура, що реєструється в пахвовій западині, коливається у здорової людини від 35,2 ° C до 37 ° C. Показники так званої субфебрильної температури перебувають у межах 37,1-38 °С.

Чому температура 37 вважається найгіршою?

Крім того, медики стверджують, що часто температура 37,0 – 37,5 ° C є ознакою алергії прихованої чи явної течії. Якщо показник досягає 38°C і тримається досить довго, це може бути ознакою серйозних захворювань: бронхіту, гаймориту, туберкульозу, прихованих інфекцій, пухлинних процесів.