Призначення платежу при SWIFT перекладі: правила та рекомендації

Міжнародні банківські перекази за допомогою системи SWIFT – це один із найпопулярніших способів відправлення коштів за кордон. Однак під час здійснення таких переказів виникає важливе питання: що писати у призначенні платежу?

Призначення платежу є обов'язковим елементом SWIFT-переказів і є текстовою інформацією, що вказується відправником під час здійснення платежу. Це не просто опис платежу, а й важливе поле, що визначає призначення грошового переказу.

Основне завдання призначення платежу – забезпечити чітке та точне розуміння для одержувача коштів про мету переказу. У зв'язку з цим особливу увагу слід приділити складання цього поля, щоб у ньому була чітка інформація про призначення перекладу.

Що писати у призначенні платежу при SWIFT переказі
Призначення платежуЗміст
За товариОплата поставлених товарів
За послугиОплата наданих послуг
ОрендаОплата оренди об'єкту
За транспортОплата транспортних послуг
Повернення боргуПовернення позикових коштів

Що вказувати у призначенні платежу Свіфт?

SWIFT-Код банку одержувача або національний код банку (якщо вони існують і відомі Платнику); • повне найменування банку (відділення банку) бенефіціара; • адреса банку (відділення банку) бенефіціара з вказівкою міста та країни; • номер кореспондентського рахунку банку бенефіціара у банку-кореспонденті, якщо …

Як правильно заповнити SWIFT переклад?

Щоб зробити SWIFTпереклад за кордон, вам необхідно ввести інформацію про одержувача (його ім'я, адресу, назву та адресу банку, номер банківського рахунку одержувача та код SWIFT/BIC їх банку), суму, яку ви хочете надіслати, та підтвердити ваш платіж. Збережена копія

Що писати у призначенні платежу при переказі грошей?

Призначення платежу під час переказу між своїми рахунками зазвичай не вказують. Але для підстрахування та прискорення процесу можна вказати «Переказ власних коштів».

Чи потрібно вказувати банк кореспондент При переказі SWIFT?

У більшості переказів банк-кореспондент можна не вказувати, платіж самостійно дійде без зайвої допомоги. У цьому є певний плюс – за російським законодавством, якщо банк-відправник вибрав самостійно банк-кореспондент, то він може нести солідарну відповідальність у суді.