Чи може інфекція котячого ока вилікуватися самостійно?

Хоча ці інфекції зазвичай легкі та проходять самостійно, інфіковані коти залишаються носіями вірусу і можуть мати періодичні рецидиви. У легких випадках лікування може не знадобитися. Антибіотики часто застосовуються при вторинній бактеріальній інфекції. Противірусні препарати використовуються у важких або погано реагуючих випадках.

У більшості випадків герпесвірусний кон’юнктивіт проходить самостійно і зникає протягом два тижні, хоча кон'юнктивіт все одно треба лікувати. У випадках герпесвірусного кон’юнктивіту ознаки часто з’являються раптово і особливо часто після стресових ситуацій, таких як подорож, посадка, операція або хвороба.

Очні інфекції у кішок піддаються лікуванню; однак важкі очні інфекції та очні інфекції, які не лікувати, можуть спричинити постійна сліпота у кішок.

Антимікробна формула без укусів, як антимікробний засіб для промивання очей Vetericyn Plus, може ефективно очистити очі, які страждають від кон’юнктивіту, і змити бруд і сміття, які можуть спричинити (або загострити) інфекцію котячих очей.

Зверніться до свого ветеринара, щоб записати кота на обстеження, щоб визначити причину інфекції котячих очей. Після встановлення причини можна починати лікування. Залишені без лікування інфекції очей можуть стати важкими та призвести до серйозних ускладнень.

Якщо ваша кішка дозволяє, ви можете спробувати очистити очі від виділень за допомогою зволоженої ватної кульки, використовуючи свіжу ватну кульку для кожного ока. Уникайте використання безрецептурних очних крапель для свого кота, якщо ветеринар спеціально не наказав вам це робити. Спостерігайте за своєю кішкою на наявність інших симптомів хвороби.