Чи отримує плату довірена особа благодійної організації?

Згідно з чинним законодавством, опікуни приватних фондів можуть отримати компенсацію трьома способами. Їм можуть платити за професійні послуги, такі як бухгалтерський облік, юридичні, інвестиційні та банківські послуги, або за надання грантів, коли вони працюють у якості керівника програми або виконавчого директора. Їм також можна заплатити за «звичайне» обслуговування.

Довірена особа може отримувати гроші на основі роботи, яка надається на основі відсотка від майна або, швидше за все, погодинної оплати, але встановлених зборів довіреної особи немає. Активи Трасту платять вам, а не бенефіціарам, тому сувора бухгалтерія є обов’язковою.

Фонди використовують різні підходи для компенсації довіреним особам. Деякі надають щомісячний або річний фіксатор. Деякі сплачують суму за засідання правління, яка передбачає всю підготовку до зустрічі. Деякі фонди роблять і те, і інше — модель, яку використовують більшість корпорацій.

Довірені особи мають загальний контроль над управлінням та адмініструванням благодійної організації. Остаточну відповідальність за благодійність несуть опікуни. Якщо благодійну організацію зареєстровано, довірені особи також можуть називатися «директорами» і матимуть додаткову відповідальність і обов’язки, передбачені Законом про компанії 2006 р..

Також часто довірені особи помилково вважають, що вони можуть зняти гроші з довірчого рахунку з особистих причин, якщо вони їх негайно повернуть; однак це буде розглядатися як зловживання довірою, що може призвести до усунення довіреної особи та/або стягнення з неї додаткової плати.

Мінуси опіки Деякі з найпоширеніших проблем включають: Потрібні часові зобов'язання – Робота довіреної особи вимагає значних витрат часу. Очікується, що довірені особи будуть відвідувати засідання ради, брати участь у прийнятті рішень і активно сприяти управлінню організацією.