Чим корисна трава любисток?

Любисток також відомий як лікарська трава для лікування захворювань, в тому числі біль, запалення, розлад травлення, біль у суглобах і головний біль. Стебла любистку, листя та насіння можна використовувати для додання яскравого та свіжого смаку селери. Додайте листя до суміші зелених салатів або залиште в’ялити в супи та бульйони.

Його листя їстівні від верху до ніг, його листя ідеально підходять як трави, його коріння їдять як овоч, а насіння стає фантастичною пряністю. Яскравий, свіжий і трохи цитрусовий, любисток є чудовою приправою, чудово підходить для черешків, його можна використовувати в супах або також можна їсти сирими в салатах.

Чай заливають гарячою водою, настоюють 10-15 хвилин, потім видаляють висушене листя і коріння, залишаючи чай для пиття.. Ефірні олії живокосту є екстрактами рослини. Їх традиційно використовують для лікування ран.

Сьогодні любисток все ще є основним інгредієнтом багатьох сечогінних чайних сумішей, і його використовують для лікування каменів у нирках, жовтяниці, малярії, ангіни, плевриту, ревматизму, подагри та фурункулів (Bown, 1995). Любисток сприяє менструації та полегшує менструальні болі. Це також покращує кровообіг.

Це робить його спорідненим з іншими травами та овочами, такими як петрушка, кінза, кріп і фенхель, а також морквою та селерою. Через схожість зовнішнього вигляду і смаку з селерою любисток часто називають гірський селера. Він також відомий як запах або рослина Маггі.

Любисток також відомий тим, що містить значну кількість кверцетину, флавоноїду з протизапальними та антиоксидантними властивостями, який були вивчені на його здатність знижувати артеріальний тиск, зміцнюють імунну систему, знімають подразнення шкіри та служать болезаспокійливим засобом.