Чим соковижималка відрізняється від соковижималки для цитрусових?
Більшість соковижималок подрібнюють або пресують м’якоть під час обертання, щоб витиснути свіжий сік, який проходить через простий фільтр. З іншого боку, соковижималки призначені для фільтрації насіння, шкірки та м’якоті для отримання чистого соку: ви кладете цілі фрукти в соковижималку, і ви отримаєте тільки сік.
Більшість людей це знаходять віджаті соки мають кращий смак оскільки не залишається ні піни, ні м’якоті. Якщо ви прагнете отримати максимальний вихід із кожної партії, яку ви обробляєте, тоді шукайте не далі, ніж екстрактор. Ці пристрої, як правило, дають набагато більше питної рідини, ніж те, що було б можливо зі звичайною електричною соковижималкою.
Деякі електричні соковижималки нагадують прості соковижималки для цитрусових з однією відмінністю: вони крутяться, вичавлюючи сік із половинок цитрусових, вам не доводиться самостійно їх вичавлювати та обертати. Два інших типи електричних соковижималок – відцентрова і жувальна – відмінно підходять для масового виробництва будь-якого соку (не тільки цитрусових).
Соковижималка, також відома як соковижималка інструмент, який використовується для добування соку з фруктів, трав, листової зелені та інших видів овочів у процесі, який називається соком. Він подрібнює, подрібнює та/або вичавлює з м’якоті сік.
Високошвидкісні відцентрові соковижималки виробляють свіжий сік, який є менш концентрованим і іноді більш водянистим. Проте деякі люди віддають перевагу соку без м’якоті та менш концентрованому соку. Сік холодного віджиму більш концентрований, насичений і густий. Цей тип соковижималки вичавлює всі шматочки соку з продуктів.
Багато тверджень щодо здоров’я, представлених разом із планами приготування соку та детоксикації, не ґрунтуються на наукових доказах. Фактично, для соковижималок можуть бути певні потенційні ризики. Ризики можуть включати зниження енергії, перепади настрою та головні болі. Тривале вичавлювання соку може навіть призвести до дефіциту поживних речовин і недоїдання.