Чим унікальний Флагстафф?
ФЛАГШТОК Є ВІДОМИЙ СВОЇМ ЕКОТУРИЗМОМ У 1989 році для округу Коконіно були розроблені норми освітлення, які мінімізували штучне світло і були інноваційними за національними стандартами. У такому веселому та жвавому місті ви все ще можете побачити зірки вночі! Тут також є найбільший у світі суцільний ліс сосни Пондероза!
Це перше у світі Міжнародне місто темного неба Звання «Місто темного неба» надається громадам, які зобов’язуються зберігати темне небо як на політиці, так і на практиці. 24 жовтня 2001 року Міжнародна асоціація темного неба (IDA) назвала Флагстафф першим у світі міжнародним містом темного неба.
Флагстафф став першим міжнародним містом темного неба де розташована обсерваторія Лоуелла, відома завдяки відкриттю Плутона. Одні з найкращих спостережень за зірками в країні відбуваються у Флагстаффі, і обсерваторія – саме те місце, щоб це зробити. Неподалік від Флагстаффа знаходяться Печери Лавових Труб, Метеорний Кратер і Горіховий Каньйон.
Флагстафф пережив свій перший туристичний бум на початку 1900-х років, ставши відомим як місто семи чудес, як «Сім чудес» ширшого району Флагстаффа – внесено до Національного лісу Коконіно, Гранд-Каньйону, Каньйону Оук-Крік, Піків Сан-Франциско, Кратера Сансет, Каньйону Волоського горіха та Національного пам’ятника Вупаткі…
Як міжнародне місто темного неба, Небесні пам'ятки Флагстаффа вражають. В обсерваторії Лоуелл подивіться на телескоп, який Клайд Томбо використовував для відкриття Плутона, і помилуйтеся всіяним зірками небом під час відвідування Марсового пагорба. Піднімаючись, зупиніться, щоб побачити Флагстафф.
24 жовтня 2001 року Флагстафф було визнано першим у світі міжнародним містом темного неба. за його новаторську роботу, яка збалансувала збереження нашого природного ресурсу нічного неба з турботою про громадську та економічну безпеку.