Чим загальний резерв відрізняється від обов’язкових резервів?

Між ними є дуже специфічна різниця; Коефіцієнт резервування – це відсоток від загальної суми депозиту, який банк повинен зберігати як резерв для будь-яких невизначених умов зняття. Тоді як обов’язкові резерви – це мінімальна сума, яку банки повинні мати резервів

резервів

Фактичні запаси складають суми грошей, які фактично є в банку в будь-який момент. Це включає суми в сховищі банку, а також у Федеральному резерві. Ця сума може відрізнятися від суми, яку банки повинні зберігати.

https://homework.study.com › what-are-actual-reserves

відповідати невизначеній умові вилучення.

Банківські резерви називають обов'язковими резервами або надлишковими резервами. Необхідний резерв – це мінімальна сума готівки, яку банк може мати в наявності. Надлишковий резерв — це будь-яка готівка, що перевищує необхідний мінімум, яку банк зберігає у своєму сховищі, а не надає підприємствам і споживачам.

Обов’язкові резерви – це мінімальна сума готівки, яку банк повинен зберігати згідно із законом або нормативними актами, зазвичай встановлюється центральними банками. Фактичні резерви – це загальна сума грошових коштів та їх еквівалентів активів, які банк має в будь-який момент часу.

Коротке визначення. Загальні запаси складають авуари монетарного золота, спеціальні права запозичення, резерви членів МВФ, які зберігаються МВФ, а також авуари в іноземній валюті під контролем монетарних органів.

Обов’язкові резерви – це сума резервів, яку банк зобов’язаний утримувати за законом, тоді як надлишкові резерви – це кошти, які утримує банк, які перевищують мінімальний рівень обов’язкових резервів.

Типи заповідників включають Законні резерви, резерви капіталу, резерви доходів і секретні резерви. Крім того, секретні резерви можна розділити на Загальні резерви та Спеціальні резерви.Резерви є важливими фінансовими інструментами, які компанії відкладають від прибутку для забезпечення майбутньої стабільності та зростання.