Чому хліб у Нью-Йорку такий смачний?

З дуже м’якою водою тісто стає м’яким і липким. Журнал Smithsonian пише, що вода з-під крана Нью-Йорка є свого роду «Златовласкою» води, коли справа доходить до приготування тіста. 23 квітня 2024 р.

Водопровідна вода в Нью-Йорку дуже м’яка, тобто в ній низька концентрація таких мінералів, як кальцій і магній.. Фактично, штат має одну з найм’якших вод у країні. Хімічний склад води впливає на клейковину в тісті. Жорстка вода робить клейковину жорсткішою, а м’яка — пом’якшує, що робить тісто більш гузким.

Процес кипіння Як я вже згадував вище, усі автентичні нью-йоркські бублики виготовляються шляхом кип’ятіння в чайнику. Цей спосіб приготування тіста є невід’ємною частиною смаку бубликів Нью-Йорка.

Вододіл Нью-Йорка містить воду, яка проходить весь шлях вниз від гори Катскілл, і після очищення містить низькі концентрації кальцію та магнію, що робить її «м’якою».. Це критично для смаку, а також для розвитку глютену.

Нью-йоркський житній хліб, який також називають «житнім делікатесом», є призначений для бутербродів, особливо жирної пастрамі або солонини, покритої гірчицею. Зазвичай його готують приблизно з 40% житнього борошна та 60% пшеничного, а також дріжджів, води, солі та меленого кмину.

З дуже м’якою водою тісто стає м’яким і липким. Як пише Smithsonian Magazine, вода з-під крана Нью-Йорка є свого роду «Златовласкою» води, коли справа стосується приготування тіста.