Що було американським військовим символом Першої світової війни?

На початку 1900-х років дядько Сем став відомим у всьому світі як символ Сполучених Штатів. Одне з найвідоміших зображень дядька Сема цього періоду було створено художником Джеймс Монтгомері Флегг

Джеймс Монтгомері Флегг

Джеймс Монтгомері Флегг (18 червня 1877 – 27 травня 1960) був Американський художник, художник коміксів та ілюстратор.

https://en.wikipedia.org › wiki › James_Montgomery_Flagg

для плаката про вербування армії США під час Першої світової війни. 19 жовтня 2023 р.

З початку 19 ст. дядько Сем був популярним символом уряду США в американській культурі та проявом патріотичних емоцій. Дядько Сем також став відомим завдяки своїй появі у військовій пропаганді, яку популяризував рекрутський плакат 1917 року про Першу світову війну Дж. М. Флегга.

Прапор у дзьобі орла містить девіз країни «E Pluribus Unum» (З багатьох, один), що означає, що хоча ми є багатьма окремими державами та людьми, ми одна країна. Оливкова гілка символізує мир. Стрілки представляють війну.

Походження терміна «дядя Сем», хоча й суперечливе, зазвичай пов’язують із бізнесменом із Троя, штат Нью-Йорк, Семюелем Вілсоном, якого ласкаво називають «дядько Сем» Вілсон. На бочках з яловичиною, якими він постачав армію під час війни 1812 року, стояло клеймо «U.S.» для позначення державної власності.

Один із цих політичних карикатуристів, Томас Наст, створив багато з перших карикатур на дядька Сема. Найвідоміше зображення дядька Сема з’явилося на плакаті про призов до армії 1917 року, проілюстрованому Джеймсом Монтгомері Флеггом. Плакат розроблено в Перша світова війна і знову був використаний у Другій світовій війні.

Мак Мак незабаром став визнаним символом війни та її людської вартості. Пропагандистські плакати союзників використовували мак для вербування солдатів і заохочення людей купувати військові облігації.«Якщо ви порушите віру… ми не будемо спати», — процитував вірш Маккрея на канадському плакаті, що рекламував облігації перемоги.