Що говорить Декарт?

Cogito, Ergo Sum 1. “Cogito, Ergo Sum” (Я мислю, отже я існую) Знаменита фраза Декарта «Cogito, ergo sum» або «Я мислю, отже я існую» лежить в основі його філософії.');})();(function( ){window.jsl.dh('JQ_tZoy3IPKbkdUP3KegmQQ__39','

Підвищуючи ймовірність того, що він нічого не знає, Декарт розважає форму глобальний скептицизм, ідея про те, що ми взагалі нічого не можемо знати, істинне чи хибне. Це суперечить місцевому скептицизму, ідеї, що ми не можемо нічого знати про певний аспект світу.

Cogito ergo sum. (Я думаю, отже, я існую.) Якщо ви хочете бути справжнім шукачем істини, необхідно хоча б раз у своєму житті засумніватися, наскільки це можливо, у всьому.

Однією з найглибших і найтриваліших спадщин філософії Декарта є його теза про те, що розум і тіло справді різні— теза, яку зараз називають «дуалізмом розуму й тіла». Він приходить до цього висновку, стверджуючи, що природа розуму (тобто мислячої, непротяжної речі) повністю відрізняється від природи тіла (…

У це вірив Рене Декарт походження «я» виникло з розуму. На його думку, наш розум містить основні компоненти того, ким ми є. У нашому розумі ми зберігаємо нашу свідомість, наше розуміння та наші почуття.