Що є найбільшим викликом у архівуванні даних?
Ресурси архівних фондів також схильні до природного зносу як будь-що інше. Таким чином, архіви використовуватимуть спеціальні архівні ящики, безкислотний папір, папки та інші пакувальні матеріали, щоб зменшити вплив таких речей, як світло, вологість і комахи, які можуть прискорити їх гниття.
Архівні дані не відразу доступні в Інтернеті. Його було скопійовано, потім видалено із системи та безпечно збережено в режимі офлайн. Носій, на якому зберігалися архівні дані, може застаріти, що зробить архів марним у майбутньому. Якщо сталася крадіжка або пожежа, архівні дані можуть бути втрачені.
Зберігання. З огляду на величезні обсяги даних, які генеруються щодня, найбільшою проблемою є зберігання (особливо, коли дані мають різні формати) у застарілих системах.
Людська помилка: Однією з найпоширеніших проблем із введенням даних є людська помилка. Можуть виникати помилки, зокрема опечатки, неправильне форматування даних і неправильне читання інформації, особливо під час обробки великих обсягів даних вручну.
Крім того, висновки недоступні безпосередньо. Дослідникам, можливо, доведеться вивчити архівні дані та отримати висновки. Інформація, знайдена в цих архівних джерелах, може бути застарілою. Архівні джерела можуть бути недоступними або недоступними через те, що вони не оцифровані або зберігаються в приватних колекціях.