Що кваліфікується як емоційний розлад у спеціальній освіті?

Нездатність до навчання, яку не можна пояснити інтелектуальними, сенсорними факторами або факторами здоров’я. Нездатність будувати або підтримувати задовільні міжособистісні стосунки з однолітками та вчителями. Неадекватна поведінка або почуття за звичайних обставин. 20 грудня 2022 р

(А) Нездатність до навчання, яку не можна пояснити інтелектуальними, сенсорними факторами або факторами здоров’я. (B) Нездатність будувати або підтримувати задовільні міжособистісні стосунки з однолітками та вчителями. (C) Невідповідні типи поведінки або почуттів за нормальних обставин.

Поширені симптоми емоційного розладу

  1. Гіперактивність, що характеризується короткою концентрацією уваги та імпульсивністю.
  2. Агресія як до тварин, так і до людей, включаючи самоушкодження.
  3. Труднощі в навчанні.
  4. Істерики та погані навички подолання.
  5. Відмова від соціальних заходів через надмірний страх або тривогу.

Національний центр розповсюдження інформації про дітей з обмеженими можливостями (часто відомий як NICHCY) перелічує шість типів емоційних розладів: тривожні розлади, біполярний розлад, розлади поведінки, розлади харчової поведінки, обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) та психотичні розлади; однак вони зазначають, що цей список не весь…

нездатність будувати або підтримувати задовільні міжособистісні стосунки з однолітками та вчителями; неадекватні типи поведінки або почуттів за нормальних обставин; загальний настрій нещастя або депресії; або. схильність до розвитку фізичних симптомів або страхів, пов'язаних з особистими чи шкільними проблемами…

Індивідуальна освітня програма – це процес, результатом якого є документ, IEP, який спрямовує навчання студента. Дитині з емоційними порушеннями, швидше за все, допоможе позитивна поведінкова підтримка, емоційна підтримка та допомога в розвитку соціальних навичок, покращенні самоконтролю та поваги.