Що мається на увазі під загальним правом договорів?
Загальноправові договори можуть бути як двосторонніми, так і односторонніми. Крім того, усі цивільно-правові договори повинні містити дійсні умови. Це означає, що повинен бути домовлений обмін діями або обіцянками, і обидві сторони повинні понести нові юридичні збитки або зобов'язання в результаті контракту.
Договірне право регулюється загальним правом і Єдиним комерційним кодексом "UCC". Загальне право регулює договірні операції з нерухомістю, послугами, страхуванням, нематеріальними активами та наймом. UCC регулює договірні операції з товарами та матеріальними об’єктами (наприклад, придбання автомобіля).
Загальне право, також відоме як прецедентне право, є сукупність неписаних законів, заснованих на правових прецедентах, встановлених судами. Загальне право базується на інституціоналізованих думках і тлумаченнях судових органів і громадських судів. Загальні закони інколи є джерелом натхнення для прийняття нового законодавства.
Основними елементами, необхідними для того, щоб угода була юридично обов’язковою, є: взаємна згода, виражена дійсною офертою та акцептом; адекватний розгляд; місткість; і законність.
Істотні умови – це умови угоди, які висвітлюють суть угоди. Це умови, які є важливими для угоди, тоді як несуттєві умови (підпорядковані умови) є умовами, які не настільки важливі. Нижче наведено кілька прикладів суттєвих умов: Ідентифікація сторін.