Що мав на увазі Малкольм Ікс у своїй промові?

У своєму виступі Малькольм прагнув просвітити своїх слухачів про важливість політичної освіти, свідомості та зрілості, щоб афроамериканці не лише знали, за кого віддати свій голос, але й усвідомили силу свого голосу у впливі на вибори. результати.

У нас спільний ворог. У нас є спільне: у нас спільний гнобитель, спільний експлуататор і спільний дискримінатор. Але як тільки ми всі усвідомлюємо, що у нас спільний ворог, тоді ми об’єднуємося – на основі того, що у нас є спільного. І головне, що у нас є спільним, це ворог — біла людина.

У виступі виклав свої погляди на цю тему: «Позиція негра в новітньому американському суспільстві». Малькольм підкреслив, що «щоб зрозуміти наші погляди, ви повинні спочатку знати щось про нашу релігію, іслам». У цій промові Малкольм Ікс закликає до поділу рас.

Переконаний, що він не проживе довго, Малкольм Ікс побачив свою автобіографію як шанс сформувати те, як його сприймуть нащадки; Останні сторінки книги показують гостре усвідомлення того, як інші намагатимуться наклеїти на нього ярлик. Але жодна людина не може повністю контролювати власну спадщину, особливо коли вона помирає у віці 39 років.

Промова Малькольма у фінальній сцені п'єси до своїх дворян означає, що він став гідним правителем, що означає кінець терору Макбета в Шотландії та початок нової ери.

Немає кращого за біду. Кожна поразка, кожне горе, кожна втрата, містить власне насіння, власний урок про те, як покращити свою продуктивність наступного разу.