Що означає Остерайєрбаум?

Німецька традиція прикрашати дерева та кущі великодніми яйцями відоме як Остерайербаум, або пасхальне дерево. Яскравим прикладом є Saalfelder Ostereierbaum (заальфельдське пасхальне дерево) у Заальфельді, Тюрінгія. Заальфельдське пасхальне дерево з 9200 яєць, зроблене 24 березня 2009 року.

Очевидно, витоки були втрачені, але традиція, можливо, виникла в Німеччині яйця, які є ознаками нового життя, ранньою весною розвішували на ще голих гілках дерев. Німець Фолькер Крафт перетворив пасхальні дерева надзвичайну традицію, коли почав розвішувати видуті вручну прикрашені яйця (зроблені місіс.

Воскресіння Яйце само стало символом Воскресіння. Подібно до того, як Ісус воскрес із гробниці, яйце символізувало нове життя, яке з’явилося з яєчної шкаралупи. У православній традиції яйця фарбують у червоний колір, що символізує кров, яку Ісус пролив на хресті. Традиція фарбування яєць збереглася навіть у сучасних світських країнах.');})();(function(){window.jsl.dh('1NPsZvziMo3XhbIPmLuSwQ8__43','

Окрім естетичної привабливості, шведське пасхальне дерево має глибше значення. Це символізує надія, стійкість і перемога життя над суворою зимою. Коли гілочки розпускаються пір’ям, вони служать свідченням живого духу громади та очікування світліших днів попереду.

У Німеччині Великдень святкують у колі сім’ї та друзів, з нетерпінням чекаючи наближення літа. Яйця також виражають дружбу – їх ховати, обшукувати та їсти — це така ж частина Пасхи, як і пасхальний кролик. Кажуть, що деякі люди утримуються від яєць під час Великого посту.

Люди виготовляли великодні ялинки століттями, але походження цієї традиції невідомо. Найвідоміший у світі остерайербаум був у східнонімецькому місті Заальфельд. У 1945 році чоловік на ім’я Фолькер Крафт побачив у своєму районі пасхальне дерево і настільки захопився ним, що вирішив створити власне.