Що передбачено законами шаріату?
Шаріат виступає як кодекс життя, якого повинні дотримуватися всі мусульмани, включаючи молитви, піст і пожертвування бідним. Він має на меті допомогти мусульманам зрозуміти, як вони повинні керувати кожним аспектом свого життя згідно з бажаннями Бога.19 серпня 2021 р.
Жоден офіційний документ, як-от Десять заповідей, не містить шаріату. Це ідеальний закон Бога, як його тлумачили мусульманські вчені протягом століть, спрямований на справедливість, справедливість і милосердя. Шаріат надзвичайно стурбований особисті релігійні обряди, такі як молитва та піст, а не національні закони.
За певні злочини, як напр крадіжки, богохульства та перелюбутрадиційні інтерпретації ісламського права передбачають покарання, які вважаються драконівськими порівняно з покараннями в більшості сучасних правових систем. Серед них є покарання худуд, які включають побиття камінням, бичування батогом і ампутацію.
Закон шаріату — це релігійний закон, який встановлює керівні принципи духовної, розумової та фізичної поведінки, яких повинні дотримуватися мусульмани. Він класифікує всі вчинки людини на п’ять різних категорій: обов’язкові, рекомендовані, дозволені, не рекомендовані та заборонені.
Основними джерелами мусульманського права є Священна книга (Коран), Сунна (традиції або відомі практики Пророка Мухаммеда), Іджма (Консенсус) і Кіяс (Аналогія).
Мусульмани вважають християн людьми Писання, а також вважають їх кафірами (невіруючими), які вчиняють ширк (політеїзм) через Трійцю, і таким чином стверджують, що вони повинні бути дхіммі (релігійними платниками податків) за законами шаріату.