Що робить етанол 70 для екстракції ДНК?

Зазвичай використовується розчин етанолу приблизно 70 % (об./об.). індукують преципітацію ДНК. 1 Зменшення іонної дисоціації при нижчій діелектричній проникності в присутності етанолу вважається механізмом, який лежить в основі преципітації ДНК. 13 січня 2016 р.

ДНК промивають 70% етанолом щоб видалити частину (або в ідеалі всю) солі з гранул. Якщо для промивання використовували воду, то ДНК знову розчинялася б, а якщо використовувався 100% етанол, сіль не змивалася б, оскільки солі натрію погано розчиняються в етанолі.

Етанол для дезінфекції Етанол є ефективним дезінфікуючим засобом у концентраціях від 70% до 90%. Хоча це може здатися нерозумним, 70% етанол, здається, є найефективнішою концентрацією, оскільки 90% етанол коагулює білок, а білковий шар, який створюється, фактично переводить клітину в стан спокою.

Дуже просто, оскільки ДНК нерозчинна в спиртах (етанолі та ізопропанолі), ми використовуємо 100% спирти для осадження, щоб отримати достатню кількість ДНК. Є прання 70% спиртом щоб вивести надлишок солей (які могли надходити разом із екстракційними буферами), тобто надлишок солей розчиняється у 30% води.

Етанол (етиловий спирт) використовувався як консервант для зразків у рідині протягом століть. Алкоголь уповільнює швидкість розпаду біологічного матеріалу шляхом знищення бактерій. У Північній Америці комерційно доступні дві форми етанолу: денатурований етанол.

Що робить алкоголь? Коли молекули нерозчинні (неможливі розчинити), вони злипаються разом і стають видимими. ДНК не розчиняється в спирті; тому це змушує ланцюги ДНК злипатися разом і стати видимими неозброєним оком.