Що робить людину лицемірною?

гіп-о-крит. людина, яка стверджує, що має моральні стандарти, яким не відповідає власна поведінка цієї особи.

Кажуть одне, а роблять інше; вони встановлюють правила, але не дотримуються їх; і вони живуть одним способом публічно, а іншим – приватним. Вони настільки нечесні, що їх можна назвати професійними брехунами. Насправді багато лицемірів брешуть навіть самі собі.

Лицемірство визначається як практика стверджувати про наявність моральних стандартів або поглядів, яким не відповідає власна поведінка (або поведінка людей у ​​нашій родині чи племені). Це удавана мораль, яка приховує нашу нездатність відповідати певним наперед визначеним моральним кодексам.

Приклад лицеміра. Лицеміри, як правило, кажуть, що мають вищу моральну основу, ніж усі інші; насправді вони цього не роблять. Люди, які кажуть вам не їсти цукерки, але їсти солодку цілий день Люди, які стверджують, що не люблять автомобілі, але завжди благають вас підвезти, є кількома прикладами лицемірів.

Види лицемірства. Лицемірство щодо вчинків: Невиконання обов'язкових робіт належним чином. Лицемірство по відношенню до інших: хтось дволикий і двоязик. Він хвалить когось у їхній присутності, а потім за їхньою спиною викриває їх і намагається завдати їм болю та шкоди.

Лицемірство – це також коли ми звинувачуємо когось іншого в тому, що він робить те саме, що й ми, але думаємо, що це якось «інше», коли ми це робимо. Зазвичай це є результатом надмірне почуття власної правоти, его і нездатність бути скромним.