Що робити, коли ти не почуваєшся своїм місцем у цьому світі?

Досягнення почуття причетності: 5 порад

  1. Зосередьтеся на собі. Легко зосередитися на житті інших. …
  2. Переслідуйте свої мрії. Ви можете створити більш загальне відчуття причетності до свого життя, знайшовши своє покликання. …
  3. Визначте себе. …
  4. Шукайте свою спільноту. …
  5. Зверніться за допомогою.

Ключові моменти. Почуття неприналежності є поширеним серед тих, хто виріс в емоційно недбалих сім'ях. Це відчуття може нависати над вами та виникати несподівано, заважаючи вам бути повністю залученими. Ви можете виправити першопричину «зовнішнього» почуття, зробивши протилежне тому, що говорить це почуття.

Такі речі, як депресія та тривога можуть змусити нас почуватися аутсайдерами через сором, який вони можуть принести. Ми почуваємося недосконалими, помилковими, не такими хорошими, як усі інші. Розлади особистості означають, що ви бачите себе, інших і світ у спосіб, який виходить за рамки поточної норми. Це може ускладнити підгонку.

Перехідне відчуття деперсоналізації або дереалізації є поширеним явищем і не завжди викликає занепокоєння. Але постійне або серйозне почуття відстороненості та спотворення вашого оточення може бути ознакою розлад деперсоналізації-дереалізації або інший стан фізичного чи психічного здоров’я.

Відчуття роз’єднаності може бути побічним продуктом різних впливів. Зовнішні фактори, як надмірний вплив соціальних мереж, стрес, пов’язаний з роботою, або відсутність значущої соціальної взаємодії може сприяти. Внутрішніми причинами можуть бути такі стани, як тривога, депресія або брак сну та фізичних вправ.