Що робити з мокрим садом?
Просвердлите лунки в землі буром і заповніть їх трубою ПВХ черепашками або гравієм. Таким чином дощова вода швидше потрапляє в глибші шари. Щоб дощова вода швидше стікала, розпушуйте землю вилами для копання. При сильних опадах і великих калюжах відкачати заглибним насосом.
Ви можете покращити важку (вологу) садову землю з компостом або садовим піском. Завжди використовуйте добре розклався компост. Складіть компост або садовий пісок у купи на ваших клумбах і перетворіть їх у ґрунт садовими вилами. Таким чином ви збільшите дренаж і покращите водопроникність ґрунту.
Свердлом зробіть яму глибиною приблизно 50 сантиметрів і повторіть це в кількох місцях саду. Потім заповніть отвори гравієм або піском. Це змушує воду надходити в отвори під час сильного дощу, дозволяючи їй стікати швидше.
Звичайним методом є створення канави шляхом риття великої ями у формі коробки, яку потім вистилають мембраною та заповнюють більшою кількістю каменів або щебеню . Вода буде наповнюватися і збиратися в цьому резервуарі, перш ніж поступово просочуватися в навколишній ґрунт протягом кількох годин або днів.
Тож дайте своєму саду час висохнути. Якщо у вашому саду залишилися калюжі, відкоригуйте структуру ґрунту на місці. Ви можете зробити це, проткнувши отвори та заповнивши їх крупнозернистим матеріалом, наприклад піском для пісочниці..