Що свідчить про родючість ґрунту?
Як міру родючості ґрунту, коли ґрунт не надто сухий чи надто вологий, ви повинні оглянути поверхню ґрунту на наявність виливків і норок дощових черв’яків. Викопайте 6 дюймів ґрунту та підрахуйте кількість дощових черв’яків, які звиваються на лопаті. Три хробака добре, а п'ять краще.
РОДЮЧІСТЬ ГРУНТУ. Культурам потрібні поживні речовини, як і людям. Родючий ґрунт міститиме всі основні поживні речовини для основного живлення рослин (наприклад, азот, фосфор і калій), а також інші поживні речовини, необхідні в менших кількостях (наприклад, кальцій, магній, сірка, залізо, цинк, мідь, бор, молібден, нікель).
Крім того, різні альтернативні методи, які допомагають зменшити родючість ґрунту, напр. спалювання соломи/стерні, зняття верхнього шару ґрунту, внесення спеціальних добрив для підвищення врожайності культур і, отже, збільшення видалення інших поживних речовин разом із культурою, а також випас, переглядаються та обговорюються.
Грунт з a pH між 6 і 6,5 все ще вважається родючим і придатним для більшості рослин. Цей діапазон, як правило, підтримує доступність хороших поживних речовин для рослин, включаючи такі важливі поживні речовини, як азот, фосфор і калій. Зазвичай торф’яний грунт має кислий рівень pH.
Родючий грунт має такі властивості:
- Здатність забезпечувати рослини основними поживними речовинами та водою в достатній кількості та пропорціях для росту та розмноження рослин; і.
- Відсутність токсичних речовин, які можуть пригнічувати ріст рослин, напр. Fe2+, що призводить до токсичності поживних речовин.