Що таке берегова зона існування?
Середовища існування, які зустрічаються на землі та річці Гудзон є береговою лінією або прибережною зоною існування. Деякі берегові лінії залишаються у своєму природному стані; інші були змінені (сконструйовані), щоб захистити від ерозії та повеней і пристосуватись до водозалежних видів використання, таких як рибальство та судноплавство.
Деякі загальні компоненти берегового середовища є прибережні зони, припливні равнини, рифи, лагуни та дельти.
Позначення середовища берегової лінії є класифікації берегових зон, які відображають місцеві умови берегової лінії, включаючи екологічні функції та розвиток берегової лінії.
Прибережні середовища проживання включають зони припливів і відливів (постійно оголені та вкриті океанськими припливами). До них належать: Скелястий берег, мангрові зарості, мулисті береги, лимани, ліс водоростей, морська трава, піщані береги/пляжі та коралові рифи – докладніше про це дивіться нижче.
Берегова лінія може бути визначена як регіон, де водойми, такі як озера, моря та океани, стикаються з сушею. Його також можна вважати межею між поверхнею суші та водоймами. На берегову лінію насамперед впливають два важливі фактори: морські хвилі та припливи.
Берегові зони є життєво важливим середовищем існування багатьох видів життя– стадії багатьох риб, птахів, рептилій, земноводних і безхребетних. Різні берегові зони забезпечують різні типи та рівні середовища існування, і в сукупності можуть суттєво впливати на життя в екосистемі річки Гудзон.