Що таке більшовик у Першій світовій війні?
більшовик, член крила Російської соціал-демократичної робітничої партії, яка на чолі з Володимиром Леніним захопила контроль над урядом у Росії (
) і став домінуючою політичною силою.
Більшовизм (похідне від «Більшовик») — революційна соціалістична течія радянської ленінської, а пізніше марксистсько-ленінської політичної думки та політичного режиму, пов'язана з формуванням жорстко централізованої, згуртованої та дисциплінованої партії соціальної революції, орієнтованої на повалення існуючої капіталістичної держави. .
Чого хотіли більшовики? Більшовики вважали, що російський уряд нездатний вирішити економічні та соціальні проблеми Росії; отже, вони хотіли скинути російський уряд і замінити його марксистським комуністичним урядом із соціалізмом.
імперський уряд Російська революція 1917 р., Революція, що пов імперський уряд і привів до влади більшовиків. Зростаюча корупція в уряді, реакційна політика царя Миколи II і катастрофічні втрати Росії в Першій світовій війні сприяли широкому невдоволенню та економічним труднощам.');})();(function(){window.jsl.dh('iJLsZrzWCoKDwbkPv6fx2AE__41' ,'
Меншовики виступали за переважно легальні методи та профспілкову роботу, тоді як більшовики виступали за збройне насильство. Частина меншовиків після поразки 1905 вийшла з партії і приєдналася до легальних опозиційних організацій.
Більшовики остаточно перетворилися на Комуністичну партію Радянського Союзу.Більшовики, або червоні, прийшли до влади в Росії під час фази Жовтневої революції Російської революції 1917 року та заснували Російську Радянську Федеративну Соціалістичну Республіку (РРФСР).