Що таке цитата метелика хаосу?

«Вони так кажуть якщо метелик змахне крилами в амазонському тропічному лісі, він може змінити погоду на півсвіті. Теорія хаосу

Теорія хаосу

Теорія хаосу є міждисциплінарна область наукових досліджень і галузь математики. Він зосереджений на базових моделях і детермінованих законах динамічних систем, які дуже чутливі до початкових умов. Колись вважалося, що вони мають абсолютно випадкові стани безладу та нерегулярності.

https://en.wikipedia.org › wiki › Теорія_хаосу

. Це означає, що все, що відбувається в цей момент, є накопиченням усього, що було до цього. Кожен подих.

Теорія хаосу: Ефект метелика є частиною теорії хаосу, яка стверджує це існують обмеження щодо передбачень навіть у малих дискретних системах. Хаос можливий, оскільки системи надзвичайно чутливі до початкових умов.

«…все, що ми робимо, впливає на все і на всіх інших, хоча б найменшим чином. Чому, коли кімнатна муха махне крилами, вітерець обходить світ». У 1961 році Лоренц запустив чисельну комп’ютерну модель, щоб скоротити прогноз погоди з середини попереднього циклу.

Одного разу мені приснилося, що я метелик, який пурхає туди-сюди, фактично метелик. Я усвідомлював лише своє щастя, як метелик, не підозрюючи, що я сам собою. Невдовзі я прокинувся, і ось я був справді знову собою.

Ефект метелика є ідея про те, що маленькі речі можуть мати нелінійний вплив на складну систему. Концепція представлена ​​у вигляді метелика, який махає крилами та викликає ТАЙФУН. Прості системи з невеликою кількістю змінних можуть демонструвати непередбачувану, а часом і хаотичну поведінку, що називається парадоксом метелика.

теорія хаосу, в механіці та математиці, вивчення явно випадкової або непередбачуваної поведінки в системах, керованих детермінованими законами. Більш точний термін, детермінований хаос, наводить на думку про парадокс, оскільки він поєднує два знайомі поняття, які зазвичай вважаються несумісними.