Що таке Декларація свободи кіберпростору?

Декларація викладає в шістнадцяти коротких абзацах спростування уряду Інтернету з боку будь-якої зовнішньої сили, зокрема Сполучених Штатів. У ньому стверджується, що Сполучені Штати не мали згоди керованих на застосування законів до Інтернету, і що Інтернет був за межами будь-якої країни.

Декларація підтримує встановлення п’яти основних принципів політики Інтернету: Відсутність цензури в Інтернеті. Універсальний доступ до швидких і доступних мереж. Свобода підключення, спілкування, створення та інновацій через Інтернет.

Вічна спадщина Барлоу полягає в тому, що він присвятив своє життя тому, щоб перетворити Інтернет на «світ, у який кожен може потрапити без привілеїв чи упереджень, які надаються за ознаками раси, економічної потужності, військової сили чи місця народження. . . світ, де будь-хто, де завгодно, може висловлювати свої переконання, якими б незвичайними вони не були, не боячись…

Ми підтверджуємо нашу відданість сприянню та підтримці Інтернету, який: є відкритим, вільним, глобальним, сумісним, надійним і безпечним, а також гарантувати, що Інтернет зміцнює демократичні принципи, права людини та основні свободи; пропонує можливості для спільних досліджень і комерції; розробляється, …

Кіберпростір – це дуже широкий термін, який включає комп’ютери, мережі, програмне забезпечення, пристрої зберігання даних, Інтернет, веб-сайти, електронні листи та навіть електронні пристрої, такі як мобільні телефони, банкомати тощо. Закон, що регулює всі інструменти, включені в кіберпростор, називається кіберправом.

У вступному реченні зазначено основну мету Декларації, пояснити право колоністів на революцію. Іншими словами, «оголосити причини, які спонукають їх до розлуки». Конгрес мав довести легітимність своєї справи.