Що таке дисоціація рідкого аміаку?

Розчинення аміаку у воді утворює основний розчин. Невелика кількість розчиненого аміаку реагує з водою з утворенням гідроксид амонію

гідроксид амонію

Розчин аміаку, також відомий як аміачна вода, гідроксид амонію, аміачний розчин, аміачний розчин, аміачна вода, водний аміак або (неточно) аміак, розчин аміаку у воді. Його можна позначити символами NH3(вод.) Хоча назва гідроксид амонію передбачає сіль зі складом [NH +

https://en.wikipedia.org › wiki › Розчин_аміаку

, яка дисоціює на амоній і гідроксид-іони.

Прикладом дисоціації основ у воді є використання аміаку як основи H2O + NH3 ⇄ OH− + NH4+. У більш старих формулюваннях ліва частина рівняння була б записана як гідроксид амонію, NH4OH, але зараз не віриться, що цей вид існує, окрім як слабкого, пов’язаного воднем комплексу.

Дисоціація NH3 до NH + H. 2 Шляхи дисоціації NH3→ NH + H2 були досліджені для електронних станів аміаку X1A′1, Ã1A″2 та ã3A″2.

Газ або атмосфера, що складається із суміші водню та азоту. Цей газ або атмосфера відомий як «дисоційований аміак» у результаті продуктів розкладання аміаку, якими є азот і водень.

Метод розкладання аміаку включає процес термічного розкладання аміаку на складові елементи; азот і водень [33]. Цю реакцію класифікують як ендотермічну, яка потребує введення енергії та відбувається при високих температурах, як правило, від 500 °C до 900 °C.

Константа дисоціації аміаку – 0,08 для m = 0,005 при 0°C [32]. На жаль, коефіцієнт активності амонію хлориду в цих буферних розчинах не визначено.