Що таке ефект 15:00?
Між 14:00 і 16:00, існує природне затишшя в нашому циркадному ритмі, яке спричиняє зниження температури нашого тіла. Це зниження температури також відбувається перед тим, як ми засинаємо ввечері, і викликає вироблення мелатоніну – ключового гормону, який бере участь у контролі наших циклів сну.
З початку до середини дня наш циркадний ритм природним чином знижується, повідомляючи нашому тілу, що це може бути гарний час для відпочинку. Це занурення викликає вивільнення мелатоніну, гормону, який сприяє сну, змушуючи нас відчувати, що нам варто подрімати.
Для швидкого вибуху палива, вибирайте продукти з високим вмістом складних вуглеводів. Це здорові джерела енергії, які засвоюються найшвидше. Зробіть вибір на користь цільнозернового хліба та пластівців, свіжих фруктів, овочів та овочевих паличок, макаронних виробів, бобів або коричневого рису. Навіть спринг-ролли чи буріто можуть зробити свою справу.
Поширені причини втоми та втоми включають: недостатньо сну або важко заснути (безсоння) нездоровий спосіб життя (наприклад, нездорове харчування та відсутність фізичних вправ) стрес, депресія та вирішення життєвих проблем, таких як втрата або догляд за новою дитиною.
15-17 годині – час сечовий міхур коли метаболічні відходи потрапляють у систему фільтрації нирок. Це ідеальний час для навчання або виконання складної роботи. Рекомендується ще одну чашку чаю, а також пити багато води, щоб сприяти процесам детоксикації. У цей час також може виникнути відчуття роздратування або боязкості.