Що таке факторинг дебіторської заборгованості з регресом?

Що є регрес

регрес

Регресний борг є борг, забезпечений заставою позичальника. Цей тип боргу, також відомий як регресна позика, дозволяє кредитору стягнути з боржника та активів боржника у разі невиконання зобов’язань на відміну від звернення стягнення на певне майно чи актив, як у кредиті на житло чи автокредит.

https://en.wikipedia.org › wiki › Регресний_борг

факторинг? Регресний факторинг є найпоширеніший вид факторингу рахунків-фактур. За договором регресного факторингу ви остаточно несете відповідальність за борг, якщо ваші клієнти не платять. Факторингова компанія має докласти всіх зусиль, щоб отримати від вашого імені виплату. 7 листопада 2023 р.

Регресний факторинг є найпоширенішим і означає це ваша компанія повинна викупити будь-які рахунки-фактури, за якими факторингова компанія не може отримати оплату. Ви несете остаточну відповідальність за несплату. Факторинг без права регресу означає, що факторингова компанія бере на себе більшу частину ризику несплати ваших клієнтів.

По суті, коли дебіторська заборгованість враховується з регресом, це означає, що клієнт несе відповідальність за покриття несплачених рахунків, а не фактор.

Факторинг дебіторської заборгованості фінансова практика, коли компанія продає свої рахунки-фактури сторонній фінансовій установі зі знижкою за негайну готівку. Фактор збирає оплату з клієнтів, а компанія отримує фінансування, не чекаючи оплати та не беручи додаткових боргів.

Факторинг без регресу означає це ризик передачі дебіторської заборгованості від покупця до продавця. По суті, якщо дебіторська заборгованість не може бути стягнута, продавець не повинен відшкодовувати покупцеві, як це було б, якби факторинг був «з регресом».

Чи підходить факторингова дебіторська заборгованість для вашого бізнесу? Багато малих підприємств мають фінансові труднощі, але Факторинг дебіторської заборгованості є одним із найпопулярніших способів розвитку бізнесу та отримання грошових потоків. Багатьом малим підприємствам важко фінансувати нові проекти, поки вони чекають, поки їхні клієнти сплатять попередні рахунки.