Що таке культура бодібілдингу?
Бодібілдинг більше не є просто спортом; вона трансформувалася в субкультуру. Субкультура бодібілдингу є група людей, які поділяють інтерес і часто одержимість нарощуванням м’язів. Ці люди надають перевагу фізичним вправам і правильному харчуванню, яке дозволить створити більше м’язів.
Фізична культура нарощування м'язів приваблює послідовників протягом багатьох років; задовго до появи змагального бодібілдингу, яким ми його знаємо сьогодні. Прихильники залізної гри знають, що бодібілдинг у його популярній формі почався всерйоз у 1890-ті роки з прибуттям пана Євгена Сандова, якого пан.
Жоден бодібілдер ніколи не піднімає вагу без нього вірячи кожною унцією свого єства, що важка праця та жертви, через які вони проходять, приведуть до результатів, які вони бачать.
Більшість шоу розбиті на дві сесії; Попереднє суддівство та фінал. Попереднє суддівство — це ранкова сесія, на якій відбувається все суддівство, і судді порівнюють статуру один з одним. Фінал — це нічне шоу, де учасники дізнаються своє місце у своїй категорії та отримують свої медалі та кубки.
Хоча фізична підготовка розглядається як позитивний атрибут у загальній культурі, бодібілдери часто розглядаються як самозакоханий, марнославний і поверхневий. Більшість також стереотипно сприймають як «щурів у спортзалі» та наркоманів.
Субкультура бодібілдингу складається з чоловіків і жінок, які наголошують на нарощуванні м’язів, щоб досягти дуже рельєфної статури., дотримуючись для цього оптимізованого режиму фізичних вправ і дієти. Ойген Сандов відомий як батько бодібілдингу.