Що таке кут прибуття пристрою?
У методі кута прибуття (AoA) передавальний пристрій, наприклад тег ресурсу в системі визначення місцезнаходження в реальному часі (RTLS), використовує одну антену для передачі спеціального сигналу. Приймальний пристрій, такий як фіксований локатор, має кілька антен, розташованих у вигляді решітки.
Технологія Angle of Arrival мала на меті покращити цей стан речей. Він працює, маючи кілька антенних решіток в Anchor і вимірюючи різницю фаз того самого сигналу, отриманого різними антенами, як правило, розділених половиною довжини хвилі, тобто c. 6 см.
Техніка кута прибуття (AOA) залежить від вимірювання різниці в напрямку однієї радіохвилі, прийнятої багатьма антенами. Метод AOA має проблеми з багатопроменевістю та затіненням і може спричинити велику похибку локалізації у разі невеликої похибки у вимірюванні.
І в Bluetooth AoA, і в AoD відповідні дані керування надсилаються через традиційний канал даних. Як правило, ці методи можуть досягти кількох градусів кутової точності точність розташування близько 0,5 м, але ці показники сильно залежать від реалізації системи визначення місцезнаходження.
У AoD приймальний пристрій може обчислити власне положення в просторі, використовуючи кути від кількох маяків та їх положення (шляхом тріангуляції). У AoA приймальний пристрій відстежує кути прибуття для окремих об’єктів.
AoA є точніше, ніж інші технології, оскільки може визначити місцезнаходження користувача з точністю до 0,1 метра. Така точність стала можливою завдяки тому, що AoA використовує кілька антен для тріангуляції позиції користувача, тоді як інші технології зазвичай використовують лише одну антену. Ще однією перевагою AoA є його гнучкість.