Що таке Лахірі аянамса в астрології?
Чітрапакша аянамса, відома як Лахірі аянамса, приймає Чітра накшатру як якір зодіаку. Відповідно до Сурья Сіддханти, йогатара Чітра накшатра є найяскравішою зіркою в сузір’ї, її довгота становить 180° від початку Овна, а широта — 2° на південь від площини екліптики. 28 листопада 2017 р.
Існують різні системи Аянамси, які використовуються в індуїстській астрології (також відомій як ведична астрологія), такі як Аянамса Рамана та Аянамса Крішнамурті, але Лахірі Аянамса, названа на честь свого винахідника, астронома Н. К. Лахірі, є, безперечно, найпоширенішою системою в Індії.
Лахірі Аянамса, названий на честь Н. К. Лахірі, є один із методів, який використовується для обчислення аянамси у ведичній астрології. Його розрахунок заснований на різниці між тропічним і сидеричним знаками зодіаку. Цікаво, що творець цієї системи, Н. К. Лахірі, був не астрологом і не астрономом, а, по суті, математиком.
Значення Лахірі – це індійське ім'я, яке означає хвиля. Лахірі – ім'я для хлопчика. The Раші/Зодіак імені Лахірі — Меша (A, L, E, I, O), а Накшатра — Ашвіні (Чу, Че, Чо, Ла, Чай). Людина на ім'я Лахірі переважно є індуїстами за релігією.
Отже, Аянамса = 23,43661 + (AP / 3600). AP ділиться на 3600, щоб перетворити кутові секунди в градуси для епохи 2000. Незначні зміни нахилу Землі (нахил осі) змінюються між 22,1 і 24,5 градусами за шкалою 41000 років.
Тому що кутові будинки є найпотужнішими місцями на діаграмі (Ліллі каже: «Планети під кутами справді сильніше виявляють свій вплив»), наступні будинки, які є менш потужними, ніж кутові, але сильніші, ніж кадентські будинки, також мають властивість належати до кутові будинки, як …