Що таке M1 у каталозі Messier?
Мессьє 1 або M1 (також позначена як NGC 1952). залишок наднової в сузір'ї Тельця. Він має видиму зорову величину 8,4, а його кутовий діаметр становить 6×4 кутових хвилини. M1 знаходиться на орієнтовній відстані 6300 світлових років. 24 січня 2012
Крабоподібна туманність, Мессьє 1 (M1, NGC 1952), є найвідоміший і найпомітніший відомий залишок наднової, хмара газу, що розширюється, утворилася в результаті вибуху зірки як наднової, який спостерігався в 1054 році нашої ери. Він світить як туманність 8,4 зоряної величини біля південного «рогу» Тельця, Бика.
Крабоподібна туманність, також відома як Мессьє 1 (M1), є одним із найяскравіших залишків наднової на небі. Як випливає з назви залишку наднової, це залишки вибухової смерті зірки.
Об'єкти Мессьє Назви на букву М є Об'єкти Мессьє, названий на честь Шарля Мессьє, французького астронома. У 1760-х і 70-х роках він полював на комети і склав список зі 103 знайдених об'єктів, які виглядали схожими, але не були кометами. Усі об’єкти Мессьє можна побачити в бінокль або невеликий телескоп під ясним темним небом.');})();(function(){window.jsl.dh('t5vsZqW7F8jjseMP2riauA0__45','
M1 відноситься до категорії a залишок наднової. Наднова – це вибух зірки з дуже великою масою. Коли він вибухає, його світність збільшується до мільярда разів. Ядро масивної зірки може залишатися як нейтронна зірка, так і чорна діра.
На відміну від більшості емісійних туманностей (M1 – це залишок наднової), усі три канали показують чудові деталі, причому сірчаний фільтр виводить трохи більше з туманності, ніж два інших.