Що таке мікро та макро зображення?
Макрозйомка зосереджена на зйомці дрібних об’єктів і об’єктів, видимих неозброєним оком, наприклад комах, квітів і текстур, а
має справу з предметами, невидимими неозброєним оком, такими як мікроорганізми, клітини та мікроскопічні структури.
Однак різниця між мікро- та макрозйомкою полягає в коефіцієнті збільшення, застосованому до об’єкта. Для мікрофотографії використовується коефіцієнт збільшення 20:1 або вище, тому об’єкт збільшують, щоб він виглядав у 20 разів більшим, ніж у реальному житті. У макрозйомці співвідношення становить 20:1 або менше.
Макро фото є зображення, на яких збільшення об’єкта є натуральним або більшим. Макрозйомка часто використовується для опису зображень, де є дещо більший об’єкт і присутні всі риси екстремально близької фотографії – зосередження на деталях для досягнення драматичного ефекту.
Мікрофотографія відноситься до все, що має коефіцієнт збільшення 20:1 або більше. Саме так – на датчику вашої камери він виглядає принаймні у двадцять разів більшим, ніж у реальному житті. Це не той тип фотографії, який більшість людей коли-небудь використовуватиме у своєму повсякденному житті.
Макрозйомка — це демонстрація об’єкта, більшого, ніж він є в реальному житті — дуже крупний план чогось маленького. Повнокадрова комаха на фотографії розміром 5 на 7 дюймів і фотографія кукурудзяних пластівців розміром 4 дюйми значно перевищують натуральну величину: обидва є прикладами макрозйомки.
Фотографія вважається мікрофотографією, якщо коефіцієнт збільшення такий більше 20:1. Якщо коефіцієнт збільшення становить 20 або більше, це означає, що об’єкт на вашій камері виглядає у 20 разів або більше більшим, ніж у реальному житті. Об’єкти мікрофотографії дійсно малі, і ви наближаєтеся дуже близько.