Що таке міжнародне добросусідство в Таджикистані?

Хороші сусіди

Хороші сусіди

Хороші сусіди в Японії були створені як некомерційна організація в 2004 році з метою участі в міжнародній гуманітарній допомозі для вирішення глобальних проблем у країнах, що розвиваються. У 2007 році організація переїхала з Осаки до Токіо, де розширила свою діяльність як усередині країни, так і за кордоном.

https://www.goodneighbors.org › країна › японія

в Таджикистані прагне забезпечити, щоб кожна дитина мала доступ до якості освіти

освіти

onderwyser (множина onderwysers, жіночий рід onderwyser) вчитель (чоловік, або гендерно нейтральний)

https://en.wiktionary.org › wiki › onderwyser

, охорона здоров’я, харчування, а також безпечне та сприятливе середовище та дають дітям можливість висловлювати свою думку, брати участь у процесах прийняття рішень і бути почутими.

Таджикистан, офіційна назва – Республіка Таджикистан, є державою в Центральній Азії, що не має виходу до моря. Душанбе є столицею і найбільш густонаселеним містом. Таджикистан межує з Афганістаном на півдні, Узбекистаном на заході, Киргизстаном на півночі та Китаєм на сході.

Однією з головних причин, чому люди відвідують Таджикистан, є Гори Памір на сході. Краєвид захоплює дух, але регіон також є домом для народу Паміру, чиї унікальні традиції, звичаї, їжа та мова добре відомі по всій країні.

Таджикистан є відносно безпечно, якщо дотримуватися елементарного здорового глузду. Однак місцеві правоохоронні органи відчувають серйозну нестачу ресурсів. Небажано їздити в сільську місцевість поодинці або гуляти куди-небудь поодинці вночі. Якщо ви зупиняєтеся на тривалий термін, ви можете найняти водіїв і приватних охоронців.

Останні новини. Таджикистан, країна, що не має виходу до моря, лежить у серці Центральної Азії. Межує з Киргизстан на півночі, Китай на сході, Афганістан на півдні та Узбекистан на заході та північному заході.

Good Neighbors in Tajikistan прагне забезпечити кожній дитині доступ до якісної освіти, медичної допомоги, харчування, безпечного та сприятливого середовища, а також надати дітям можливість висловлювати свою думку, брати участь у процесах прийняття рішень і бути почутими.