Що таке парадигма відповідності?

…найвідомішою була парадигма примусової відповідності, за якою суб’єкт виконував серію повторюваних і нудних чорних завдань, а потім його просили збрехати «наступному суб’єкту» (фактично експериментальному співучаснику) і сказати, що завдання були цікавими та приємно.

Парадигма індукованого комплаєнсу З усвідомлення попереднього переконання чи ставлення випливає, що людина не буде брати участь у такій поведінці. З іншого боку, спонукання до такої поведінки, обіцянки винагороди чи погрози покарання забезпечують усвідомлення, яке співзвучне з поведінкою.

Деякі приклади відповідності:

  • Дитина прибирає свою кімнату, бо її про це попросили батьки.
  • Учень допомагає іншому учневі виконувати домашнє завдання, коли його запитують.
  • Купівля товару, тому що продавець заохочує вас до цього.
  • Допомога другові, тому що він просить вас про послугу.

Техніка відповідності 2: НИЗЬКИЙ БОЛІНГ (LB) Включає зміну пропозиції, щоб зробити її менш привабливою для цільової особи після того, як вона погодилася на неї. Наприклад, продавець автомобілів пропонує клієнту вигідну угоду, яку він приймає. Потім продавець знаходить привід змінити угоду і зробити її менш привабливою для клієнта.

Теорія відповідності є підхід до організаційної структури, який інтегрує. кілька ідей із класичної та партиципаторної моделей управління. Відповідно до. Відповідно до теорії відповідності організації можна класифікувати за типом влади, яку вони використовують для керування.

…найвідомішою була парадигма примусової відповідності, за якою суб’єкт виконував серію повторюваних і нудних чорних завдань, а потім його просили збрехати «наступному суб’єкту» (фактично експериментальному співучаснику) і сказати, що завдання були цікавими та приємно. Деяким випробовуваним платили 1 долар за брехню,…