Що таке парадокс емоцій?
У цій статті я представляю парадокс емоцій: люди вірять, що вони дізнаються про емоцію, коли бачать її, і, як наслідок, припускають, що емоції є окремими подіями, які можна розпізнати з певним ступенем точності, але вченим ще належить створити набір чітких і послідовних критеріїв для визначення того, коли …
Так званий «парадокс емоційного відгуку на художню літературу». аргумент для висновку, що наша емоційна реакція на художню літературу є ірраціональною. Аргумент містить непослідовну тріаду передумов, усі з яких спочатку здаються правдоподібними.
Парадоксальний — це прикметник, що описує парадокс, щось із двома значеннями, які разом не мають сенсу. Його грецьке коріння перекладається як «протилежна думка», і коли дві різні думки стикаються в одній заяві чи дії, це парадоксально.
Ось що викликає здивування ці емоції зазвичай вважаються неприємними для переживання, але люди, здається, насолоджуються та цінують твори мистецтва, які їх збуджують. Залежно від контексту цей факт називають «парадоксом трагедії», «парадоксом жаху» або просто «парадоксом негативних емоцій».
Конфліктні емоції, які є почуттями, які протистоять одне одному, можуть збивати з пантелику. Нижче наведено приклади суперечливих емоцій: щасливий і сумний, наляканий і схвильований, любов і гнів, впевненість і сумніви.
У цій статті я представляю парадокс емоцій: люди вірять, що вони пізнають емоцію, коли бачать її, і, як наслідок, припускають, що емоції є окремими подіями, які можна розпізнати з певним ступенем точності, але вченим ще належить підтвердити це. – створити набір чітких і послідовних критеріїв для вказівки, коли …