Що таке перетворення лігноцелюлозної біомаси?
Лігноцелюлозна біомаса може бути перетворений на етанол шляхом гідролізу та бродильного процесу. Цей процес набагато складніший, ніж просто ферментація цукру С6 [17], і все ще далекий від економічного ефекту порівняно з виробництвом біоетанолу з крохмалю або цукрових культур.
Лігноцелюлозну біомасу можна перетворити на біоетанол та/або біохімічні продукти за допомогою різних процесів попередньої обробки, включаючи фізичні, хімічні та біологічні.. Однак ці звичайні методи є дорогими, незручними та мають деякі обмеження.
Біологічне перетворення біомаси включає бродіння для отримання етанолу та анаеробне зброджування для виробництва біогазу. Етанол використовується як автомобільне паливо. Біогаз, також званий біометаном або відновлюваним природним газом, виробляється в анаеробних реакторах на очисних спорудах, а також на молочних і тваринницьких підприємствах.
Лігноцелюлоза відноситься до суха речовина рослин (біомаса), так звана лігноцелюлозна біомаса. Це найпоширеніша сировина на Землі для виробництва біопалива. Він складається з двох типів вуглеводних полімерів, целюлози та геміцелюлози, а також багатого на ароматичні речовини полімеру під назвою лігнін.
Біологічний процес перетворення лігноцелюлози на паливний етанол вимагає: (1) делігніфікації для звільнення целюлози та геміцелюлози від їх комплексу з лігніном; (2) деполімеризація вуглеводних полімерів для отримання вільних цукрів; і (3) бродіння змішаних гексозних і пентозних цукрів для отримання …