Що таке політика добросусідства в Європі?

Європейська політика сусідства (ЄПС) — це рамки зовнішньої політики, спрямовані на зближення ЄС та його східних і південних сусідів на взаємну вигоду та інтерес..

Основним принципом політики було те, що невтручання і невтручання у внутрішні справи Латинської Америки. Це також підкріпило ідею, що Сполучені Штати будуть «добрим сусідом» і братимуть участь у взаємних обмінах з країнами Латинської Америки.

Ніяких криків, будь-якого гучного шуму чи музики. З 22:00 до 7:00 вважається тихим часом у нашому місці та поблизу. Куріння дозволяється лише у спеціально відведених місцях, а сигарети – лише у відповідних контейнерах.

Спираючись на слова свого попередника Герберта Гувера, політика добросусідства Рузвельта обіцяла замінити втручання США у внутрішні справи країн Латинської Америки низкою спільних зусиль у всьому регіоні.

Добросусідство – принцип міжнародного права Під наземним сусідством розуміють різні форми співробітництва, які можуть існувати між сусідніми країнами на їхніх сухопутних прикордонних територіях, а також принцип врегулювання суперечок, які можуть виникнути в сухопутних секторах територій.

Правило «доброго сусіда» EPA таке призначений для обмеження викидів димової труби від електростанцій та інших промислових джерел, які обтяжують навітряні зони забрудненням, що спричиняє смог.