Що таке порт F у комутаторі San?

Порт F. У режимі порту мережі (порт F), інтерфейс функціонує як порт мережі. Цей порт можна підключити до периферійного пристрою (хосту або диска), що працює як порт N.

Типи портів FC N_Port — N_Port — це порт на вузлі пристрою FC, наприклад сервера або пристрою зберігання даних, також відомий як порт вузла. F_Port—F_Port є порт комутатора FC, який підключається до N_Port пристрою FC у з’єднанні «точка-точка».. F_Ports також відомі як порти фабрики.

Порт F є Інтерфейс FastEthernet і швидкий порт Ethernet, також відомий як порт 100M.В основному він підключений до Ethernet (локальної мережі). В основному використовується для підключення комутаторів або комп'ютерів. Його можна підключити за допомогою звичайної витої пари. Швидкість за замовчуванням становить 100 Мбіт/с.

F_Port: Порт фабрики, який з’єднує хост, HBA або пристрій зберігання з пристроєм AG. N_Port: порт вузла, який підключає пристрій AG до F_Port комутатора. D_Port: діагностичний порт, налаштований у режимі діагностики для запуску тестів між ним і підключеним D_Port на іншому комутаторі або HBA.

ВИПРАВЛЕННЯ: З ДОВІДКИ SCF ПРОЦЕС СТАТУСУ TCPIP: LPORT і FPORT — це номери локального та зовнішнього портів для TCP або UDP залежно від протоколу, зазначеного в полі PROTO. LPORT і FPORT відображаються в текстовій формі для більш поширених значень портів. Вони відображаються в десятковому вигляді, якщо вони не розпізнаються як загальний порт.

Режим порту визначається під час ініціалізації інтерфейсу. Наприклад, якщо інтерфейс підключений до вузла (хосту або диска), він працює в режимі порту F або порту FL залежно від режиму порту N або порту NL. Якщо інтерфейс підключено до комутатора стороннього виробника, він працює в режимі порту E.