Що таке поведінкова теорія в психології?
Біхевіоризм в
, або теорія поведінкового навчання розділ психології, який зосереджується на тому, як люди навчаються через їх взаємодію з навколишнім середовищем. Він заснований на ідеї, що будь-яка поведінка набувається через обумовлення, яке є процесом підкріплення та покарання.
Поширеним прикладом біхевіоризму є позитивне підкріплення. Студент отримує невелику винагороду, якщо він набере 100% тесту з орфографії. У майбутньому студенти старанно працюють і готуються до тесту, щоб отримати винагороду.
Біхевіоризм припускає, що будь-яка поведінка набувається через обумовлення і тому може спостерігатися без урахування думок чи почуттів. Оскільки будь-яка поведінка є лише реакцією, біхевіоризм також припускає, що будь-яка людина може навчитися виконувати будь-яку дію з відповідними умовами.
Поведінкова перспектива: Акцент на спостережуваній поведінці Біхевіоризм — це теорія навчання, а теорії навчання зосереджені на тому, як ми реагуємо на події чи стимули, а не на внутрішніх факторах, які мотивують наші дії. Ці теорії дають пояснення того, як досвід може змінити те, що ми робимо.
Біхевіоризм – це вивчення поведінки, яку можна спостерігати. Основний принцип біхевіоризму полягає в тому поведінка є функцією середовища. Він зосереджується на принципі, що поведінка засвоюється через обумовлення. Існує два типи кондиціонування: класичне кондиціонування та оперантне кондиціонування.
Біхевіоризм в освіті, або поведінкова теорія навчання розділ психології, який зосереджується на тому, як люди навчаються через їх взаємодію з навколишнім середовищем. Він заснований на ідеї, що будь-яка поведінка набувається через обумовлення, яке є процесом підкріплення та покарання.