Що таке принцип відкритого закриття Роберта Мартіна?

Принцип «відкрито-закрито» атакує це дуже простим способом. Це говорить, що Ви повинні створювати модулі, які ніколи не змінюються. Коли вимоги змінюються, ви розширюєте поведінку таких модулів, додаючи новий код, а не змінюючи старий код, який уже працює. опис.

Принцип відкритості/закритості, представлений Бертраном Майєром, стверджує, що програмні сутності (такі як класи, модулі та функції) мають бути відкриті для розширення, але закриті для модифікації.

В об’єктно-орієнтованому програмуванні принцип «відкрито–закрито» (OCP) говорить:програмні сутності (класи, модулі, функції тощо) має бути відкритим для розширення, але закритим для модифікації"; тобто така сутність може дозволити розширити свою поведінку без зміни вихідного коду.

Принцип відкрито-закрито заохочує розробників програмного забезпечення зосередитися на тому, що необхідно, коли приходить час додавати нові функції. Якщо ви хочете додати нову функціональність до свого існуючого коду, і вам потрібно змінити його, перш ніж додати нову функціональність, тоді ви не дотримуєтеся принципу «відкрито-закрито».

2. Відкритий/закритий принцип (OCP): принцип SOLID

  • Відкрито для розширення.
  • Закрито для внесення змін.
  • Дозволяє додавати нові функції без зміни існуючого коду.
  • Покращує розширюваність коду та зручність обслуговування.

Мартін та інші перевизначили відкритий/закритий принцип на поліморфний відкритий/закритий принцип. Це використовує інтерфейси замість суперкласів, щоб дозволити різні реалізації, які ви можете легко замінити, не змінюючи код, який їх використовує.