Що таке сіль у SHA1?
The
є послідовність випадкових символів, які поєднуються з початковим паролем, і результат хешується.
Додано соління, щоб ідентичні паролі не завжди зіставлялися з одним хеш-значенням. Значення солі мають бути згенеровані за допомогою криптографічно безпечного генератора випадкових чисел. Проблема з SHA-1 полягає в тому, що його надто легко обчислити, що дає змогу атакам грубої сили отримати вихідний пароль.
Криптографічна сіль складається з випадкових бітів, доданих до кожного екземпляра пароля перед його хешуванням. Salts створюють унікальні паролі навіть у випадку, коли два користувачі вибирають однакові паролі. Солі допоможіть нам пом'якшити атаки на хеш-таблицю, змусивши зловмисників повторно обчислити їх, використовуючи солі для кожного користувача.
У криптографії сіль – це випадкові дані, що надходять як додатковий вхід до односторонньої функції, яка хешує дані, пароль або парольну фразу. Salting допомагає захиститися від атак, які використовують попередньо обчислені таблиці (наприклад, райдужні таблиці), шляхом значного збільшення розміру таблиці, необхідного для успішної атаки.
Оновлення до безпечнішого алгоритму хешування: Оскільки SHA-1 вважається слабким і вразливим до атак, рекомендовано перейти на сильніший алгоритм хешування, наприклад SHA-256 або bcrypt. Це можна зробити, змінивши код, який обробляє хешування паролів, і оновивши його для використання нового алгоритму.
SALT I вважається вершиною стратегії розрядки Ніксона-Кіссінджера.Договір про ПРО обмежив стратегічну протиракетну оборону до 200 перехоплювачів кожна і дозволив кожній стороні побудувати два пункти протиракетної оборони: один для захисту національної столиці, інший для захисту одного поля міжконтинентальних балистичних ракет.