Що таке стратегія розвитку ЄС?
Європейська політика розвитку сприяє сталому розвитку та стабільності в країнах, що розвиваються, з кінцевою метою викорінення крайньої бідності. Допомога розвитку є одним із стовпів зовнішньої діяльності ЄС, поряд із зовнішньою політикою, політикою безпеки та торгівлею.
Європа 2020 це стратегія зростання ЄС на нове десятиліття. Союз поставив п’ять амбітних цілей – щодо зайнятості, інновацій, освіти, соціальної інтеграції та клімату/енергетики – які мають бути досягнуті до 2020 року. Кожна держава-член ухвалить власні національні цілі в кожній із цих сфер.
Загальна політична стратегія ЄС розробляється спільно його інституціями: Європейським парламентом, Європейською радою, Радою Європейського Союзу та Європейською комісією.. Зокрема, Європейська Рада визначає напрямок і цілі ЄС на 5-річний період у Стратегічному порядку денному ЄС.
Метою політики співробітництва Європейського Союзу (ЄС) є боротися з бідністю та сприяти економічному та соціальному розвитку в країнах, що розвиваються, і особливо в найбідніших.
Стратегія сталого розвитку ЄС (EU SDS) 2001 року, яка була оновлена в червні 2006 року, спрямована на досягнення постійного покращення якості життя як нинішнього, так і майбутніх поколінь.
Європа 2020 встановлює п’ять ключових цілей, які ЄС має досягти до кінця десятиліття. Ці покриття зайнятість, освіта, дослідження та інновації, соціальна інтеграція та скорочення бідності, а також клімат/енергетика. Стратегія також включає сім «флагманських ініціатив», кожна з яких відноситься до однієї з трьох пріоритетних сфер.