Що таке суб'єктивне і об'єктивне судження?

Ключові відмінності між об’єктивним і суб’єктивним Об’єктивність означає неупереджене, збалансоване спостереження, засноване на фактах, які можна перевірити. Суб’єктивне означає робити припущення, робити інтерпретації на основі особистих думок без будь-яких фактів, які можна перевірити.

суб'єктивні судження. (2) : змінені або залежні від особистих поглядів, досвіду чи досвіду.

«Об’єктивне судження або переконання» стосується судження або переконання, засновані на об'єктивно вагомих доказах, свого роду докази, які були б переконливими для будь-якої розумної істоти.

Об'єктивність є теоретична перспектива, яка є всезнаючою, нейтральною та відокремленою щодо певного атрибута або набору атрибутів. Об’єктивний суддя в залі суду не має підстав надавати перевагу відповідачеві чи позивачеві, а об’єктивний журналіст не має схильності до осуду, висвітлюючи подію.

Об'єктивна означає перевірену інформацію, засновану на фактах і доказах. Суб’єктивне означає інформацію або точки зору, засновані на почуттях, думках або емоціях.

Суб’єктивне стосується особистих точок зору, досвіду чи перспектив, тоді як об’єктивне стосується фактичних даних, на які не впливають особисті переконання чи упередження.