Що таке суперсиметрія в космології?

Суперсиметрія прогнозує частинку-партнера для кожної частинки в Стандартній моделі, щоб допомогти пояснити, чому частинки мають масу. Стандартна модель чудово спрацювала, щоб передбачити те, що експерименти показали на даний момент щодо основних будівельних блоків матерії, але фізики визнають, що вона неповна.

Суперсиметрія — це наукова теорія, яка говорить, що коли на початку Всесвіту утворилися елементарні частинки (такі як фотони, електрони та кварки), також були створені відповідні типи теоретичних «суперчастинок». Якщо ця теорія вірна, кількість частинок у Всесвіті збільшиться щонайменше вдвічі.

Таким чином, суперсиметрія передбачає подвоєння числа відомих частинок. Наприклад, ферміони, такі як електрони та кварки, повинні мати бозонні суперсиметричні партнери, які отримали назви селектронів і скварків.

Суперсиметрія в теорії струн Немає експериментальних доказів того, що в нашому Всесвіті існує суперсиметрія або суперсиметрія з неправильним розташуванням, і багато фізиків повністю відійшли від суперсиметрії та теорії струн через невиявлення суперсиметрії на LHC.

супергравітація, тип квантової теорії поля елементарних субатомних частинок та їх взаємодії, яка базується на симетрії частинок, відомій як суперсиметрія, і що природно включає силу тяжіння разом з іншими фундаментальними взаємодіями матерії — електромагнітною силою, слабкою силою та…

Суперсиметрія передбачає це кожна з частинок у Стандартній моделі має партнера зі спіном, який відрізняється на половину одиниці. Тому бозони супроводжуються ферміонами і навпаки. З їхніми відмінностями в спіні пов’язані відмінності в їхніх колективних властивостях.