Що таке температура спалаху в закритій чашці?

Закритий кубок (CC) In закрита чашка

закрита чашка

Тест Пенскі-Мартенса є метод із закритою чашкою на відміну від Клівлендського методу з відкритою чашкою. Автоматичний закритий тестер Пенскі-Мартенса з вбудованим вогнегасником.

випробувань, зразок поміщають всередину герметичної (закритої) тестової чашки, і джерело запалювання вводиться для вимірювання температура, при якій зразок запалюється («спалахує»), відомий як температура спалаху.

Прилад із відкритою чашкою завжди матиме вищу температуру спалаху, ніж закрита чашка оскільки відкрита чашка допускає втрату парів в атмосферу над чашкою, а зразок більш чутливий до умов лабораторії. Тести на температуру вогню, горючість і тривале горіння використовують прилади з відкритим стаканом.

Для цього випробування пробну порцію поміщають у чашку, а верхню частину чашки закривають щільною кришкою. Чашку та пробну частину нагрівають і перемішують, потім відкривають отвори в кришці, щоб впустити повітря в чашку, а також джерело запалювання занурюють у випари для перевірки спалаху.

Температури спалаху дизельного палива відрізняються від 52 до 96 °C (126 і 205 °F). Дизель підходить для використання в двигунах із запалюванням від стиснення.

Температура спалаху легкозаймистих рідин становить вище 61°C для закритого тигля і вище 65 ° С для відкритого тигля. Рідини, що спалахують при температурі нижче цих значень, вважаються легкозаймистими. Легкозаймисті рідини поділяються на 3 категорії: Особливо небезпечні (закрита температура спалаху від -18⁰С і нижче).

У випробуваннях із закритою чашкою зразок поміщають усередину герметичної (закритої) тестової чашки, а для вимірювання вводять джерело запалювання. температура, при якій зразок запалюється («спалахує»), відомий як температура спалаху.