Що таке тіло бігуна?

Коли ви думаєте про тіло бігуна, ви, ймовірно, думаєте про певний тип фігури: довгий, худий і довгоногий. Однак бігуни бувають різних розмірів і форм, як і всі інші, і кожен організм по-своєму реагує на тренування.

Ви можете побачити приріст сили та покращення кардіореспіраторної роботи після 4–6 тижнів тренувань, якщо ви почнете з сидячого способу життя. Але для того, щоб підтягнутися, зазвичай потрібно хоча б кілька місяців і навіть рік.

Обличчя бігуна — це термін, який використовується для опису змін зовнішнього вигляду обличчя, які деякі бігуни можуть відчути з часом, зокрема шкірястої, в’ялої, старіючої, худої та втомленої шкіри. Цей косметичний стан може виникнути частіше у бігунів на дистанції через підвищена втрата ваги та наслідки перебування на сонці.

У той час як дослідження показали, що аеробні тренування найкраще допомагають втрачати жир, тренування на опір є найкращими для нарощування м’язів. Якщо ви вже регулярно бігаєте, додавши 2–3 дні силових тренувань може допомогти вам досягти ідеальної ваги для перегонів.

Немає єдиного типу фігури бігуна. Різна довжина ніг, пропорції ніг і зріст настільки впливають на продуктивність, що розміри бігунів часто відрізняються залежно від змагань.

Крім ритмічного стукання ніг по біговій доріжці або тротуару, Біг викликає ряд змін в організмі: від фізичних змін у формі тіла та покращення фізичної форми до глибоких змін у психічному самопочутті.