Що таке травний тракт псевдожуйних?
Система псевдожуйних є майже схожа на систему жуйних, за винятком того, що вони мають трикамерний шлунок або моногастральний шлунок. Вони також їдять їжу, багату грубими кормами. Однак псевдожуйні тварини не обов’язково є травоїдними, вони споживають будь-яку їжу.
У псевдожуйних тварин процеси травлення подібні до жуйних, але не мають шлунка з чотирьох відділів. Переробка їжі включає в себе ковтання (їду), травлення (механічне та ферментативне розщеплення великих молекул), поглинання (поглинання клітинами поживних речовин) і елімінацію (видалення неперетравлених відходів у вигляді фекалій).
Псевдорумінація була спричинене затримкою повернення частинок волокнистого силосу в ретикулум. Таким чином, при псевдорумінації відригнутий матеріал складався переважно з рідини, що містить лише невелику кількість твердих частинок.
Тому що кролик не відригує їжу та не жує жуйку, а покладається на ферментацію кишечника та цекотрофію для свого живлення., цей травоїдний вид іноді називають «псевдожуйними». Добова норма споживання фосфору кроликом залежить від його раціону.
Часто їдять псевдожуйні корми, а також зерно та інші концентровані корми. (Приклади включають коней, кроликів, морських свинок і хом’яків.)
Ви бачите, корів і кіз називають жуйними і мають чотири відділи в шлунку, які називаються рубцем, ретикулумом, сичугом і омазумом, але альпаки є модифікованими жуйними тваринами, які називаються псевдожуйними, і мають лише три відділи в шлунку, які називаються C-1, C-2, C-3.