Що таке внутрішній ризик контролю та виявлення?

Внутрішні ризики — це природні ймовірності того, що в будь-якому процесі чи діяльності станеться помилка. Ризики контролю — це ймовірність того, що процес або діяльність, призначені для захисту від ризику, зазнають збою. А ризики виявлення – це ймовірність того, що аудитор не зможе виявити ризик під час перевірки.

Властивий ризик зазвичай визначається як рівень ризику, який існує для досягнення цілей суб'єкта господарювання, і до вжиття дій для зміни впливу або ймовірності ризику. Залишковий ризик – це рівень ризику, що залишився після розробки та впровадження відповіді суб'єкта.

Ризик виявлення: ризик того, що процедури аудитора не виявлять суттєвого викривлення. Наприклад, Аудитор повинен провести фізичний підрахунок запасів і порівняти результати з бухгалтерськими записами. Ця робота виконується для підтвердження наявності товарно-матеріальних цінностей.

Аудитор оцінює кожну область аудиту у фінансовій звітності або системі внутрішнього контролю низький, середній або високий у властивому ризику. 1 Внутрішній ризик є високим, коли існує більша ймовірність суттєвих викривлень. Він також може збільшитися для компаній зі складною та динамічною повсякденною діяльністю.

Введення п’яти нових властивих факторів ризику для допомоги в оцінці ризику: суб'єктивність, складність, невизначеність, зміна та сприйнятливість до спотворень через упередженість керівництва або шахрайство.

Організації розробляють, впроваджують і підтримують внутрішній контроль, щоб запобігти інституційним помилкам, помилкам або невдачам. Помилки, наприклад збій у роботі частин машини, як-от поломка вимикача запалювання, є невід'ємним ризиком, тоді як неповідомлення про аварію в бухгалтерію є ризиком контролю.